Vind jij het boeiend om met vernieuwing aan de slag te gaan? Herken jij jezelf in een strategisch sparring-partner, die houdt van een dynamische omgeving? Samen met de schoolleiding bouw je aan een professionele lerende organisatie. Je signaleert ontwikkelingen op HR (onderwijs) gebied en vertaalt deze in relevante beleidsvoorstellen, je sluit hierbij aan bij de koers van de school. Daarnaast heb je een toekomstgerichte visie op het HR-vak en ben je thuis in de uitvoering en toepassing daarvan. Je neemt anderen gemakkelijk mee en weet goed aan te sluiten bij de omgeving, met oog voor de mens.


Je herkent jezelf in iemand met een stevige basis aan HR-kennis en ervaring. Je legt gemakkelijk verbinding op alle niveaus en bent zichtbaar in de organisatie. Je kunt goed relativeren door met afstand naar zaken te kijken en hebt een warme professionaliteit. Je bent organisatiebewust en hebt verantwoordelijkheidsgevoel met een praktische inslag.

Vacature tekst