Indeling PWS avond

18.45 uur:     inloop met koffie/thee 

19.00 uur:     plenaire start in centrale hal voor alle leerlingen H4 en H5, ouders zijn natuurlijk ook van harte welkom 

19.15 uur:     1e ronde presentaties in lokalen volgens schema in bijlage 

20.00 uur:     2e ronde presentaties in lokalen volgens schema in bijlage.

Klik hier voor het schema.

In elk lokaal starten we tegelijkertijd. De leerlingen die bij elkaar in een lokaal zijn ingedeeld kijken naar elkaars presentaties. In iedere ronde zijn er per lokaal maximaal twee presentaties. Bij alle presentaties zullen ook leerlingen uit HAVO-4 aanwezig zijn die de presentaties mede zullen beoordelen en de kunst af kunnen kijken van de HAVO-5 leerlingen. Voor de HAVO-5 leerlingen: heel veel succes! Voor iedereen die komt kijken: een heel fijne avond gewenst!