Paarse vrijdag 11 december 2020

Iedere tweede vrijdag van december is het weer Paarse vrijdag, en ook dat wordt op het HNL gevierd! We hebben geen vaste GSA (Gender & Sexuality Alliance)  op het moment, al werken we daar wel aan. In plaats daarvan, is er ieder jaar weer een klein groepje vrijwilligers van leerlingen en medewerkers dat hun best doet om het zo feestelijk mogelijk te maken! Sinds 2018 hebben we hebben ieder jaar een Paarse vrijdag comité gehad dat versiert, aankondigt, en feest! Ook gaan er twee leerlingen elke Paarse vrijdag langs de klassen om uitleg te geven over sekse, gender, romantische en seksuele oriëntatie. We proberen vooral langs de brugklassen te gaan, maar alle andere klassen zijn ook welkom om te vragen of we langskomen! 

Paarse vrijdag is op HNL altijd een groots gebeuren, met zo veel mogelijk mensen die paars dragen, paarse armbandjes die worden uitgedeeld, ballonnen, vlaggen en slingers! 

Dus wees trots op wie je bent!