Vwo-6 U-talent leerlingen behalen getuigschrift

In plaats van een uitreiking in het Academiegebouw werd het een digitale (maar toch gezellige) uitreiking via Zoom. De prestatie is er niet minder om. Een groot deel van het U-talentprogramma en zelfs de thesis moesten online worden gevolgd en uitgevoerd. Dat was niet altijd even makkelijk en vooral een stuk minder aantrekkelijk.

Ondanks dat kijken Vera Bessems, Milou Cnossen, Emma Heijstee, Perry van der Hijden, Pieter Raaijmakers, Hanna de Vrueh en Nicky van Zutphen met een goed gevoel terug op de afgelopen twee jaar. Hun deelname aan het U-talent heeft hun keuze voor hun vervolgstudie voor een groot deel bepaald.

Ze hebben kennis gemaakt met de Universiteit Utrecht en veel extra geleerd, met name op het gebied van de bètavakken.
Het getuigschrift is dan ook een mooie beloning voor twee jaar hard en zelfstandig werken aan het U-talent programma.

Gefeliciteerd met deze prestatie en nu op weg naar het eindexamen!!