Meer ICT in het onderwijs en in de klas? Ja natuurlijk!

Uitnodiging thema-avond maandag 1 juni a.s. 20.00 – 21.30 uur voor: ouders, verzorgers, schoolleiding, leraren en medewerkers van Het Nieuwe Lyceum.

Topspreker en directeur ICT bij de Verenigde Scholen J.A. Alberdingk Thijm, Drs. Herman Rigter* van VO-content leidt u op deze thema-avond door het labyrint aan onderwijs- mogelijkheden op, door en met moderne technologie. 

lees meer...

De toekomst van het onderwijs

Donderdag 21 mei stond voor onze school in het teken van de toekomst van het onderwijs. Leerlingen, docenten, het managementteam en de raad van toezicht bespraken welke veranderingen er plaatsvinden in de maatschappij en wat dat betekent voor het onderwijs van de toekomst.

lees meer...

Excursie Vijlen

Op woensdag 27 mei zullen de Havo 3 klassen en op donderdag 28 mei de Vwo 3 klassen op excursie gaan naar Vijlen. Dit is een gecombineerde landschapsexcursie van biologie, beeldende vorming en aardrijkskunde. Een excursie die aansluit bij het Bilthoven aan Zee project waar de leerlingen inmiddels middenin zitten.